Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.

Wszystko o naszych daniach gotowych!

Wpis z dnia 11.04.2022
Autor Jakub

Gotowe dania, które widnieją w naszej ofercie to jedne z najsmaczniejszych pozycji dostępnych w sprzedaży!

Wszystko o naszych daniach gotowych!

Jesteśmy dumni by oznajmić, że gotowe dania, które widnieją w naszej ofercie to jedne z najsmaczniejszych pozycji dostępnych w sprzedaży, dlatego postanowiliśmy odpowiedzieć w jednym poście na najczęściej pojawiające się pytania.

Dlaczego postanowiliśmy poszerzyć ofertę o dania gotowe? 
Nie zawsze mamy czas ugotować dla siebie i bliskich pyszny obiad lub kolację, czasem by szybko zapełnić lukę w posiłkach jemy byle co, bądź sięgamy po telefon by zamówić pizzę. Dlatego uważamy, że potrawy w słoiku są dobrą alternatywą dla cateringów i posiłków dostępnych na wynos czy z dostawą do domu. W przypadku naszych dań gotowych czas przygotowywania ograniczamy do minimum a w wielu przypadkach do zera. Do klopsików w sosie koperkowym wystarczy ugotować tylko kaszę i wyjąć ogórki kiszone ze słoika, a gołąbki zjemy z wielką przyjemnością bez żadnego dodatku.

Czy koszt jedzenia ze słoików nie jest zbyt wysoki?
Za obiad w cateringu płacimy 15-20 zł, zamawiając danie z restauracji 30-40 zł a w naszej ofercie znajdziesz słoiki w cenie od 20 do 40 zł, w których są 2 a nawet 4 porcje obiadowe. 

Kto przygotowuje weki? 
Słoiki są przygotowywane przez takie restauracje jak gdański Faloviec czy łódzka Bawełna. Dania tworzą profesjonalni kucharze, którzy z taką samą pasją podchodzą do dań serwowanych w restauracji jak i tych zamkniętych w słoikach.

Jak długo dania gotowe nadają się do spożycia?
Słoiki są pasteryzowane, jest to najlepszy możliwy sposób na zachowanie długiej świeżości bez użycia konserwantów. Dlatego większość słoików nadaje się do spożycia przez minimum 2 tygodnie oraz aż do 48h po otwarciu. Nie zaszkodzi im transport poza warunkami chłodniczymi, dlatego spokojnie można zabrać je ze sobą na dłuższą podróż. 

Czy jedzenie gotowców jest zdrowe?
I to jak! To dania gotowane z najlepszych składników, bez używania konserwantów. 

Czy znajdę coś dla siebie?
W naszej ofercie mamy obecnie ponad 25 pozycji, w tym dania mięsne, wegetariańskie i wegańskie. Słoiki będą rotowały i pojawiały będą się nowe pozycje, tak by nikt nie doznał monotonii w kuchni. 

Z czym warto komponować posiłki?
Warzywa, warzywa i jeszcze raz warzywa. Sałatka z czerwonej kapusty, gotowany kalafior czy grillowane szparagi, dzięki szerokiej ofercie warzyw i dodatków w naszym sklepie mamy nieograniczoną ilość kombinacji.

Jak zamówić?
Wejdź na www.swojski-produkt.pl wskaż kod pocztowy i wybierz interesujące Cię pozycje z listy, uzupełnij dane dostawy i gotowe :)

Czy mogę zamówić produkty również z wysyłką poza obszar dostaw?
Tak, od kwietnia wysyłamy nasze weki na całą Polskę, napisz do nas, a my poinstruujemy Cię jak zamówić produkty z wysyłką w kilku prostych krokach.

Do zobaczenia!  

Zdjęcia wykonała Ewelina Gontarz. Instagram @jadalne_obrazki 

Używamy cookies w celach funkcjonalnych, aby ułatwić użytkownikom korzystanie z witryny. Dowiedz się więcej o cookies.

Zamknij